Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Anioły Garczegorze – Chojniczanka II 1:4

Rezerwy Chojniczanki pokonały na wyjeździe Anioły Garczegorze 4:1. Dwa gole dla naszej drugiej drużyny strzelił Mateusz Koniuszy, a po jednym trafieniu dołożyli Szymon Galikowski i Czesław Raburski. Chojniczanka II wróciła na pozycję lidera grupy spadkowej IV Ligi.

 

Mecz nie miał większej historii. Od początku do końca udało nam się trzymać kontrolę nad spotkaniem. Musieliśmy być czujni na ewentualne kontrataki przeciwników, chociażby jak ten, po którym gospodarze uzyskali rzut wolny, który zamienili na bramkę. Była to praktycznie jedyna okazja, którą stworzył przeciwnik. Względem dwóch poprzednich, słabszych meczów, zdecydowanie poprawiliśmy mechanizmy działania w ataku, zwłaszcza w ostatniej strefie. Przełożyło się to na dużą liczbę sytuacji, a tylko nasza niezbyt wysoka skuteczność zadecydowała o tym, że zdobyliśmy cztery bramki – komentował trener Piotr Kieruzel.

7. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: ANIOŁY GARCZEGORZE – CHOJNICZANKA II 1:4 (1:2)
0:1 – Szymon Galikowski (4')
1:1 – Mateusz Słumiński (25')
1:2 – Czesław Raburski (31')
1:3 – Mateusz Koniuszy (51')
1:4 – Mateusz Koniuszy (84')

CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski – Rafał Majtyka, Mateusz Bartosiak (46’ Krystian Ryfa), Jędrzej Osowski – Czesław Raburski, Michał Marszałkiewicz (85’ Kacper Madej), Szymon Galikowski (46’ Daniel Ściślak), Mateusz Kołtonowski – Adam Stefanski (65’ Kacper Sztuka), Konrad Formela (46’ Marcin Trojanowski), Mateusz Koniuszy

Proudly made by