Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Anioły Garczegorze – Chojniczanka II 3:3 (0:2)

Rezerwy Chojniczanki zremisowały 3:3 z Aniołami Garczegorze w meczu 7. kolejki grupy mistrzowskiej IV Ligi RWS Investment Group. Bramki dla naszej drugiej drużny zdobywali: Mateusz Remiszka, Filip Grabowski i Bartłomiej Gajda.

7. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: ANIOŁY GARCZEGORZE – CHOJNICZANKA II 3:3 (0:2)
0:1 – Mateusz Remiszka (5′)
0:2 – Filip Grabowski (35′)
0:3 – Bartłomiej Gajda (53′)
1:3 – Damian Wojda (63′)
2:3 – Kacper Kasperowicz (66′ – samobójcza)
3:3 – Mateusz Słumiński (90′)

CHOJNICZANKA II: Jakub Banach – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Kacper Kasperowicz – Mateusz Kołtonowski (87′ Szymon Zimnicki), Szymon Galikowski (59′ Kacper Madej), Michał Marszałkiewicz, Mateusz Remiszka, Marcin Kurs (59′ Czesław Raburski) – Jakub Ryś, Filip Grabowski (73′ Kacper Sztuka)

Po tej kolejce rezerwy Chojniczanki utrzymują się na piątej pozycji w ligowej tabeli. W następnej kolejce żółto-biało-czerwoni zagrają z Wierzycą Pelplin (niedziela, 11:00, Stadion Miejski Chojniczanka 1930)

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by