Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Anioły Garczegorze – Chojniczanka II 3:0 (1:0)

Trzecią porażkę w sezonie poniosły rezerwy Chojniczanki. Nasz drugi zespół przegrał z Aniołami Garczegorze 0:3.

Mecz odbył się w kuriozalnych warunkach. Zamiast na murawie, graliśmy na lodzie. Jednak nie może to tłumaczyć porażki. Lepiej od przeciwnika zaadoptowaliśmy się do warunków. Do przerwy stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji. Podobnie wyglądało to w drugiej połowie. Dochodziliśmy do okazji strzeleckich, jednak bardzo mocno zawodziła nas skuteczność. Irytują porażki odnoszone w taki sposób. Po dobrej grze, tylko i wyłącznie dzięki swoim brakom w finalizacji, przegrywamy mecz – mówił trener Piotr Kieruzel.

18. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: ANIOŁY GARCZEGORZE – CHOJNICZANKA II 3:0 (1:0)
1:0 – Dawid Kowalski (44′)
2:0 – Mateusz Słumiński (68′)
3:0 – Kacper Barnowski (93′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Maciej Białczyk, Rafał Majtyka, Jędrzej Osowski (55’ Szymon Galikowski) – Czesław Raburski (75’ Mateusz Kołtonowski), Adam Stefański, Konrad Formela, Kacper Korczyc (75’ Filip Pawlak), Szymon Zimnicki (85’ Tomasz Lipiński) – Mateusz Koniuszy (75’ Kacper Sztuka), Antoni Prałat

Proudly made by