Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] As Kolbudy – Chojniczanka II 0-2

Dziesiąte zwycięstwo z rzędu rezerw Chojniczanki stało się faktem. Drużyna Piotra Kieruzela pokonała na wyjeździe AS Kolbudy po trafieniach Antoniego Prałata oraz Kacpra Korczyca.

– Możemy być zadowoleni z tego spotkania. Kwestią czasu było, kiedy padną bramki dla naszego zespołu. Nie udało się do przerwy, udało się rozstrzygnąć sprawę w drugiej połowie. Poprawić jednak musimy kontrolę nad spotkaniem, gdy mamy już korzystny wynik. Niepotrzebnymi stratami dajemy pożywkę przeciwnikowi. Nawet po wygranym meczu, mamy wnioski i temat do analizy, co tylko napędza nas do dalszej pracy – komentuje trener Piotr Kieruzel.

10. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: AS KOLBUDY – CHOJNICZANKA II 0:2

0-1 – Antoni Prałat (49’ – asysta: Jeremiasz Grela)

0-2 – Kacper Korczyc (78’ – asysta: Jeremiasz Grela)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Rafał Majtyka, Wojciech Błyszko, Jędrzej Osowski – Czesław Raburski, Szymon Galikowski, Filip Pawlak (63’ Kacper Sztuka), Mateusz Kołtonowski – Antoni Prałat (87’ Tomasz Lipiński), Jeremiasz Grela, Mateusz Koniuszy (63’ Kacper Korczyc).

Proudly made by