Rezerwy: Borowiak Czersk – Chojniczanka II 1:0

W ten weekend porażkę poniósł również zespół rezerw Chojniczanki, który przegrał z Borowiakiem Czersk 1:0 w spotkaniu 5. kolejki IV Ligi RWS Investment Group.

-Kolejny mecz w którym sami dajemy przeciwnikowi szansę na zdobycie bramki, ze stałego fragmentu gry w okolicach naszego pola karnego. Mimo stworzonych sytuacji, nie jesteśmy w stanie strzelić nawet bramki wyrównującej przez co wracamy wyjazdu bez punktów – komentował po spotkaniu trener Piotr Ciołkowski.

5. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: BOROWIAK CZERSK – CHOJNICZANKA II 1:0 (1:0)
1:0 – Karol Szopiński (12')

CHOJNICZANKA II zagrała w składzie: Banach – Majtyka, Gajda, Czajkowski – Kołtonowski, Galikowski (66' Remiszka), Marszałkiewicz, Madej (60' Tomaszewski), Raburski – Trojanowski; Grela (75' Hoffmann)