[REZERWY] Borowiak Czersk – Chojniczanka II 1:4 (0:2)

Rezerwy Chojniczanki wywalczyły w środę (12.10) awans do kolejnego etapu rywalizacji w Pucharze Polski Pomorskiego ZPN. W V rundzie rozgrywek w okręgu gdańskim, podopieczni trenera Piotra Kieruzela pokonali Borowiak Czersk 4:1.

Cel jakim był awans do kolejnej rundy został zrealizowany. Po raz kolejny mogliśmy dać zgrać w większym wymiarze czasowym zawodnikom o mniejszej liczbie rozegranych minut. Mecz pod kontrolą. Oprócz kilkunastu minut w drugiej połowie, gdzie momentami straciliśmy delikatnie kontrolę nad boiskiem, możemy być zadowoleni. Oczywiście, jak po każdym meczu, zaobserwowaliśmy obszary do poprawy, które będziemy chcieli eliminować, aby zrobić kolejny krok w rozwoju zespołu – komentuje szkoleniowiec rezerw Chojniczanki.

V RUNDA PUCHAR POLSKI POMORSKI ZPN: BOROWIAK CZERSK – CHOJNICZANKA II 1:4 (0:2)
0:1 – Antoni Prałat (4′ – asysta: Mateusz Kołtonowski)
0:2 – Antoni Prałat (31′ – asysta: Mateusz Koniuszy)
1:2 – gol dla rywala (59′)