[REZERWY] Borowiak Czersk – Chojniczanka II 1:4 (1:1)

Rezerwy Chojniczanki się nie zatrzymują i po 4. kolejce wskakują na pozycję lidera rozgrywek pomorskiej IV Ligi. Nasz drugi zespół pokonał Borowiaka Czersk 4:1 i wciąż pozostaje bez straty punktów w bieżących rozgrywkach. Dwa gole w środowym meczu zdobył Marcin Trojanowski, a po jednym trafieniu dołożyli Jędrzej Osowski i Kacper Korczyc.

W pierwszej połowie brakowało nam wykończenia wykreowanych sytuacji. W prowadzeniu naszej gry nie pomagało nam boisko, które bardziej forowało zespół gospodarzy. Po przerwie szybko udało nam się przejąć kontrole nad wydarzeniami boiskowymi. Po raz kolejny podkreślę rolę jaką odgrywają zmiennicy w naszym zespole. Mamy na tyle wyrównany skład i dużym komfortem jest wprowadzanie zawodników z ławki. Żeby nie było tak kolorowo, musimy nauczyć się szybciej zabijać mecze. Liczba sytuacji które sobie stwarzamy, powinna być zamieniana na większą liczbę strzelonych goli –  komentuje trener Piotr Kieruzel

4. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: BOROWIAK CZERSK – CHOJNICZANKA II 1:4 (1:1)