Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Bytovia Bytów – Chojniczanka II 0:1

Rezerwy Chojniczanki pokonały Bytovię Bytów 1:0. Strzelcem jedynego gola w tym meczu był Kacper Sztuka.

 

W meczu z Bytovią skupiliśmy się na dalszym przeglądzie kadry drugiego zespołu oraz zawodników z drużyny Juniora A1 i B1. W porównaniu do ostatniego meczu z Elaną Toruń widoczny był postęp w organizacji gry. Widać jednak, że zespołowi brakuje regularnego treningu na pełnowymiarowym boisku. Biorąc to pod uwagę, pozytywem jest postęp w operowaniu piłką oraz większa cierpliwość w budowaniu akcji ofensywnych – podsumowywał sparing trener Piotr Kieruzel.

SPARING NR 2 (BYTÓW): BYTOVIA BYTÓW – CHOJNICZANKA II 0:1
0:1 – Kacper Sztuka (35')

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski (46' Wiktor Kowalski) – Bartłomiej Gajda (46' Rafał Majtyka), Krystian Ryfa, Karol Kowalik (46' Jędrzej Osowski), Czesław Raburski (46' Mateusz Kołtonowski), Jakub Koniuszy (46' Maksymilian Nita), Michał Marszałkiewicz, Mateusz Koniuszy (46' Tomasz Pupka-Lipiński), Kacper Sztuka (46' Adrian Rakowski), Sylwester Narloch (46' Fabian Gawroński), Jeremiasz Grela

Proudly made by