Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Bytovia Bytów – Chojniczanka II 1:3 (0:1)

Udany początek sezonu w wykonaniu rezerw Chojniczanki. Nasz drugi zespół pokonał na wyjeździe Bytovię Bytów 3:1 w meczu 2. kolejki pomorskiej IV Ligi i na swoim koncie ma jak dotąd komplet punktów. Gole dla Chojniczanki II w Bytowie zdobywali: Marcin Trojanowski, Mateusz Koniuszy i Konrad Formela.

Cieszy wygrana w derbowym pojedynku. Jestem bardzo zadowolony z tego jak zespół (wliczając w to zawodników schodzących z I zespołu) zaczyna tworzyć prawdziwą drużynę, jak wspólnie potrafi walczyć, pomagać sobie w trudnych momentach oraz cieszyć się ze zwycięstw. Co do samego meczu mamy jeszcze wiele do poprawy. Widoczne są zalążki tego jak chcemy prowadzić grę, jednak zdarzają się nam jeszcze momenty, gdy dajemy się wciągnąć w grę preferowaną przez rywala. Z każdym spotkaniem musimy stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Tylko tak będziemy rozwijali się całościowo jako zespół, a zawodnicy indywidualnie. Kolejny raz bardzo dobre wejścia zanotowali zmiennicy. Świadczy to o tym, że zbudowaliśmy ciekawą grupę, która w trakcie tygodnia rywalizuje o miejsce w składzie, a Ci którzy wchodzą z ławki, podnoszą poziom na boisku – komentował po spotkaniu trener Piotr Kieruzel.

2. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: BYTOVIA BYTÓW – CHOJNICZANKA II 1:3 (0:1)
0:1 – Marcin Trojanowski (17′)
0:2 – Mateusz Koniuszy (83′)
1:2 – Volodymyr Kaydrovych (90′)
1:3 – Konrad Formela (90′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Kacper Madej, Rafał Majtyka, Jędrzej Osowski – Czesław Raburski (90’ Mateusz Kołtonowski), Szymon Galikowski (70’ Adam Stefański), Konrad Formela, Marcin Trojanowski (85’ Kacper Korczyc), Szymon Zimnicki – Jeremiasz Grela (65’ Kacper Sztuka), Antoni Prałat (57’ Mateusz Koniuszy)

Proudly made by