Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Cartusia Kartuzy – Chojniczanka II 1:1 (0:0)

Nasza druga drużyna zremisowała w Kartuzach z Cartusią 1:1. Podopieczni trenera Tomasza Pozorskiego objęli prowadzenie w 91 minucie po trafieniu Michała Marszałkiewicza. Wydawało się, że w samej końcówce uda się wyrwać trzy punkty, ale gospodarze zdobyli wyrównującego gola w ostatniej akcji meczu. To pierwszy punkt rezerw Chojniczanki w rundzie wiosennej. 

ZALEGŁY MECZ 19. KOLEJKI IV LIGI RWS INVESTMENT GROUP: CARTUSIA KARTUZY – CHOJNICZANKA II 1:1 (0:0)
0:1 – Michał Marszałkiewicz (91′)
1:1 – Marek Dawidowski (94′)

CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski – Mateusz Kołtonowski, Karol Szopiński, Bartłomiej Gajda, Oskar Nowak – Czesław Raburski (65′ Filip Grabowski 93′ Daniel Czerwiński), Szymon Galikowski, Michał Marszałkiewicz, Jakub Ryś (85′ Kacper Boniecki), Mateusz Remiszka (70′ Hubert Krzyżanowski) – Szymon Emche

Po tej kolejce rezerwy Chojniczanki zajmują 8 pozycję w tabeli IV Ligi RWS Investment Group z przewagą 2 punktów nad 11 Wierzycą Pelpin. Do podziału ligi na grupy mistrzowską i spadkową pozostała już tylko jedna kolejka. W następny weekend Chojniczanka II zagra z Arką II Gdynia.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by