Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Centrum Pelplin – Chojniczanka II 2:4 (2:1)

Rezerwy Chojniczanki grają dalej w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Drużyna trenera Michała Wirkusa mierzyła się z ostatnim przedstawicielem Klasy Okręgowej – Centrum Pelplin. Spotkanie zakończyło się wygraną drugiego zespołu Chluby Grodu Tura 4:2. Hattrickiem popisał się Marcin Trojanowski, a jedno trafienie zaliczył Fabian Gawroński.

Mecz w ramach PP bardzo często są bardzo ciekawe i nieprzewidywalne, szczególnie dla drużyn niżej notowanych. Pierwsza połowa właśnie taka była. Przeciwnik wykorzystał dwa nasze błędy i zdobył prowadzenie, najpierw na 1:0 później na 2:1. Na pierwszą połowę wyszliśmy jako zespół mało zdeterminowani, co przeciwnicy wykorzystali. Przerwa pozwoliła nam na rozmowę i korekty zachowań, które widoczne były w drugiej połowie. Cieszymy się ze zwycięstwa, gdyż w każdym meczu jako zespół chcemy wygrywać. Rozgrywki pucharowe wkraczają w decydującą fazę co powinno powodować u nas koncentrację i skupienie. Szczególnie iż dla większości naszych zawodników gra na tym etapie PP, to coś czego jeszcze nie doświadczyli – komentuje szkoleniowiec rezerw Chojniczanki.

1/8 FINAŁU PUCHAR POLSKI POMORSKI ZPN: CENTRUM PELPLIN – CHOJNICZANKA II 2:4 (2:1)
1:0 –
1:1 – Fabian Gawroński (42′ – asysta: Maksymilian Boczek)
2:1 –
2:2 – Marcin Trojanowski (51′ – asysta: Fabian Gawroński)
2:3 – Marcin Trojanowski (58′ – z rzutu karnego)
2:4 – Marcin Trojanowski (75′ – bezpośrednio z rzutu wolnego)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Karol Kowalik (45′ Jędrzej Osowski), Rafał Majtyka, Szymon Kornatowski, Mateusz Kołtonowski – Fabian Gawroński, Filip Pawlak, Szymon Galikowski (45′ Marcin Trojanowski), Konrad Formela (75′ Jakub Żywicki), Maciej Kiełkucki (45′ Jeremiasz Grela), Maksymilian Boczek 

W ćwierćfinale rezerwy Chojniczanki zagrają z Gromem Nowy Staw. Spotkanie rozegrane zostanie 10 maja w Chojnicach.

fot. tytułowe: Centrum Pelplin

Proudly made by