[REZERWY] Chojniczanka II – Anioły Garczegorze 2:3

Rezerwy Chojniczanki przegrały z Aniołami Garczegorze 2:3 w meczu 37. kolejki pomorskiej IV Ligi. Na listę strzelców w naszym drugim zespole wpisał się Jeremiasz Grela i Karol Kowalik.

Przed nami w ostatnim czasie bardzo dużo grania. Dlatego najtrudniejszym wyzwaniem dla mnie jest utrzymanie największej liczby zawodników w grze. W szczególności, że czeka nas finałowy mecz w najbliższą środę. Wyniki może nie są dla nas optymalne, jednak pozycja w lidze jest na tyle pewna, że warto myśleć o przyszłości. Dlatego wprowadzamy zawodników z roczników 2005, 2006, a nawet 2007. Zapraszamy już w najbliższą środę na mecz finałowy PP. Będzie to wielkie święto całej akademii, gdyż większość naszych młodych zawodników otrzyma szansę gry w finale – komentuje trener Michał Wirkus.

37. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – ANIOŁY GARCZEGORZE 2:3 (1:2)
0:1 – Łukasz Łapigrowski (27′)
1:1 – Jeremiasz Grela (37′)
1:2 – Hubert Syldatk (45′ +7′)