Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Anioły Garczegorze 4:0 (1:0)

Rezerwy Chojniczanki pokonały Anioły Garczegorze 4:0 w meczu 14. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Do przerwy podopieczni trenera Piotra Ciołkowskiego prowadzili 1:0 po golu Szymona Emche. W drugiej połowie żółto-biało-czerwoni strzelili jeszcze trzy gole. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Jeremiasz Grela, a jeszcze o jedno trafienie pokusił się Szymon Emche.

 

Drużyna zagrała na bardzo przyzwoitym poziomie. Konsekwencja w działaniach z piłką pozwoliła nam w drugiej połowie zwiększyć przewagę nad przeciwnikiem, dzięki czemu gra stała się spokojniejsza. Kolejny mecz który kończymy z czystym kontem – pokazuje to dyscyplinę z jaką chcemy działać w obronie – mówił o meczu trener Piotr Ciołkowski.

14. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – ANIOŁY GARCZEGORZE 4:0 (1:0)
1:0 – Szymon Emche (asysta: Mateusz Kołtonowski)
2:0 – Jeremiasz Grela (asysta: Szymon Emche)
3:0 – Szymon Emche (asysta: Czesław Raburski)
4:0 – Jeremiasz Grela (asysta: Mateusz Bartosiak)

CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski – Kacper Kasperowicz (46' Mateusz Bartosiak), Bartłomiej Gajda, Rafał Majtyka – Mateusz Kołtonowski, Michał Marszałkiewicz, Marcin Trojanowski (66' Kacper Sztuka), Filip Karbowy (60' Mateusz Tomaszewski), Sebastian Olszewski (46' Czesław Raburski) – Jeremiasz Grela, Szymon Emche (83' Piotr Kręcki)

Po 14. meczach rezerwy Chojniczanki zajmują 9 pozycję w tabeli IV Ligi RWS Investment Group mając na swoim koncie 20 punktów.
Proudly made by