Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Arka II Gdynia 2:0 (0:0)

Rezerwy Chojniczanki pokonały rezerwy Arki Gdynia 2:0 po bramkach Oskara Nowaka i Krystiana Ryfy. To pierwsze punkty naszego drugiego zespołu w bieżącym sezonie.

 

2. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – ARKA II GDYNIA 2:0 (0:0)
1:0 – Oskar Nowak (70')
2:0 – Krystian Ryfa (90')

Chojniczanka II: Szymon Lewandowski – Paweł Czajkowski, Bartłomiej Gajda, Kacper Kasperowicz (72' Rafał Majtyka) – Mateusz Kołtonowski (46' Mateusz Remiszka, 72' Szymon Galikowski), Oskar Nowak, Michał Marszałkiewicz, Mateusz Tomaszewski, Czesław Raburski – Marcin Trojanowski (90' Krystian Ryfa), Jeremiasz Grela (80' Jakub Hoffmann)
 
– Naturalnie jestem zadowolony z trzech punktów, jednak zdecydowanie musimy poprawić skuteczność. Nie możemy kusić losu i oddawać pola przeciwnikowi, gdy możemy zakończyć spotkanie wynikiem 3 czy 4 do 0. Pokora i ciężka praca z czasem zaprocentują, o tym jestem przekonany. Jutro jesteśmy już głową w kolejnym meczu – mówił po meczu trener Piotr Ciołkowski.
Proudly made by