Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Arka II Gdynia 3:1 (3:1)

Rezerwy Chojniczanki zgarniają kolejny komplet punktów w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi. W 2. kolejce podopieczni trenera Michała Wirkusa ograli rezerwy Arki Gdynia 3:1. Gole zdobywali: Maciej Zagraba, Kacper Skonieczny i Mateusz Meyer. Drugi zespół Chojniczanki z kompletem punktów jest liderem tabeli.

Mecz szczególnie w pierwszej połowie miał bardzo wysokie tempo. Jako zespół w działaniach byliśmy dobrze zorganizowani, często wysoko odzyskując piłkę. Taki był plan na ten mecz. Cieszę się iż zawodnicy go realizowali – komentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

2. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: CHOJNICZANKA II – ARKA II GDYNIA 3:1 (3:1)
Kacper Skonieczny 21′, Maciej Zagraba 27′, Mateusz Meyer 32′

CHOJNICZANKA II: Jakub Lepak – Oskar Klessa (45′ Adam Wróblewski), Szymon Kornatowski, Jakub Goliński, Rafał Majtyka, Mateusz Kaczmarek, Mateusz Meyer, Jakub Żywicki (81′ Mateusz Kołtonowski), Zagraba (75′ Kacper Madej), Konrad Formela (75′ Maciej Detmer)

Następna kolejka rozegrana zostanie we wtorek 15 sierpnia. Rezerwy Chojniczanki zmierzą się na wyjeździe z Powiślem Dzierzgoń.

Proudly made by