Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – AS Kolbudy 1:0 (0:0)

Rezerwy Chojniczanki wygrały z Akademią Sportu Kolbudy 1:0 w meczu 29. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Gola na wagę trzech punktów zdobył Maksymilian Boczek po asyście Szymona Zimnickiego.

Całe 90 minut meczu to bardzo dynamiczna gra naszego zespołu nastawiona na tworzenie sytuacji w polu karnym. Tworzyliśmy bardzo dużych akcji wielopodaniowych, które mogły się podobać. Jedną z takich akcji zakończyliśmy strzeleniem bramki.Cały zespół zasłużył na duże słowa uznania za zaangażowanie i pasję z jaką podeszliśmy do tego spotkania. Jako trener jestem zadowolony z tego jak zespół realizował poszczególne działania na które zwracamy uwagę – komentuje trener Michał Wirkus.

29. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – AS KOLBUDY 1:0 (0:0)
1:0 – Maksymilian Boczek (57′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Mateusz Kołtonowski, Jędrzej Osowski, Rafał Majtyka, Maciej Kiełkucki – Filip Pawlak, Jakub Żywicki (59′ Jeremiasz Grela), Konrad Formela, Maksymilian Boczek, Szymon Zimnicki (77′ Fabian Gawroński) – Marcin Trojanowski

Rezerwy zajmują trzecie miejsce w tabeli pomorskiej IV Ligi. Następne spotkanie rozegrają już w sobotę 6 maja. Nasz drugi zespół uda się do Dzierzgonia na mecz z Powiślem (sobota, 16:00).

Proudly made by