Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – AS Kolbudy 3:0

W miniony weekend komplet punktów zgarnął również drugi zespół Chojniczanki. Nasze rezerwy pokonały Akademię Sportu Kolbudy 3:0 po dwóch golach Jakuba Żywickiego i jednym trafieniu Rafała Majtyki.

Przed meczem spodziewaliśmy się przebiegu spotkania. Wiedzieliśmy w jakich momentach zespół przeciwnika może być dla nas groźny i temu zapobiegliśmy. Dlatego bardzo się cieszę, że zespół dobrze wypełnił te założenia. Sam wynik mógł być zdecydowanie wyższy. W tym elemencie mamy jeszcze deficyty – komentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

10. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: CHOJNICZANKA II – AS KOLBUDY 3:0
1:0 – Jakub Żywicki (28′)
2:0 – Rafał Majtyka (45′)
3:0 – Jakub Żywicki (49′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Szabłowski – Rafał Majtyka, Szymon Kornatowski (46′ Mateusz Kołtonowski), Jakub Goliński, Jakub Romanik, Mateusz Meyer, Maciej Zagraba (60′ Kacper Madej), Kacper Korczyc, Jakub Żywicki (72′ Adam Wróblewski), Maciej Kiełkucki (75′ Tomasz Lipiński), Kacper Skonieczny 

W następnej kolejce nasz drugi zespół zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Raduni Stężyca (sobota, 11:00).

Proudly made by