Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Bałtyk Gdynia 0:6 (0:1)

Rezerwy Chojniczanki przegrały z Bałtykiem Gdynia 6:0 i pożegnały się z rozgrywkami Pucharu Polski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w piątej rundzie.

 

W pierwszej połowie gra była wyrównana, jednak to przeciwnik wyszedł na prowadzenie po skutecznej kontrze. W drugiej odsłonie spotkania każdy z naszych błędów w przejściu do obrony został bezlitośnie wypunktowany przez rywala co dało im pokaźną przewagę bramkową. Przygoda z Pucharem Polski się skończyła, natomiast my musimy się skupić na najbliższym meczu ligowym – komentował po spotkaniu trener rezerw, Piotr Ciołkowski.
 
Chojniczanka II zagrała w składzie: Sobolewski – Osowski (85' Kołtonowski), Ryfa, Majtyka – Zimnicki (73' Raburski), Trojanowski (73' Kręcki), Galikowski, Madej, Sztuka (46' Bwanga) – Orlik, Hoffmann (46' Grela)
Proudly made by