Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Borowiak Czersk 2:3 (2:0)

Rezerwy Chojniczanki przegrały z Borowiakiem Czersk 2:3, pomimo tego, że do przerwy prowadziły 2:0. Gole dla Chojniczanki II zdobywali Marcin Trojanowski i Mateusz Koniuszy. Nasz drugi zespół jest wiceliderem grupy spadkowej, ale wciąż nie jest pewny utrzymania w rozgrywkach IV Ligi.

 

Nie wykorzystaliśmy okazji, aby już w tym spotkaniu zapewnić sobie pewne utrzymanie w IV lidze. Nie jest to łatwy mecz do ocenienia. Pierwsza połowa była na wysokiej jakości z naszej strony, udało nam się udokumentować przewagę dwiema zdobytymi bramkami. Szkoda jednak, że nie udało nam się strzelić trzeciej, były ku temu sytuacje, również na początku drugiej połowy. Idealnie pasuje wypowiedź jednego z obserwatorów spotkania, który stwierdził że zobaczył dwa różne zespoły w jednym meczu. Zastanawiające jest dlaczego nasz występ w drugiej części meczu był aż tak słaby. Mamy przed sobą trzy spotkania, a nasz cel pozostaje niezmienny – możliwie jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie w IV lidze – mówił trener Piotr Kieruzel.

8. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP GRUPA SPADKOWA: CHOJNICZANKA II – BOROWIAK CZERSK 2:3 (2:0)
1:0 – Marcin Trojanowski (16' – z rzutu karnego)
2:0 – Mateusz Koniuszy (20')
2:1 – Dariusz Nowaczyk (59')
2:2 – Karol Szopiński (66')
2:3 – Guladi Kokoladze (75')

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda (90' Krystian Ryfa), Jędrzej Osowski (77' Kacper Sztuka) – Mateusz Kołtonowski (86' Szymon Zimnicki), Szymon Galikowski (77' Adam Stefański), Michał Marszałkiewicz, Czesław Raburski – Mateusz Koniuszy, Konrad Formela (69' Jeremiasz Grela), Marcin Trojanowski

Proudly made by