Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Borowiak Czersk 7:1 (5:1)

Rezerwy Chojniczanki wygrały z Borowiakiem Czersk 7:1 w meczu 23. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Hattrickiem popisał się Marcin Trojanowski, a po jednym trafieniu dołożyli Konrad Formela, Kacper Kasperowicz, Maciej Kiełkucki i Jeremiasz Grela.

Cieszy nas niezmiernie kolejne zwycięstwo. Bardzo ważnym elementem w ocenie meczu oprócz samego wyniku jest gra i realizacja działań jakie nam towarzyszą. To równie ważny aspekt w zespole, który jest bezpośrednim zapleczem dla I ligowej Chojniczanki. Sam mecz od początku do końca, był przez nas kontrolowany – komentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

23. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – BOROWIAK CZERSK 7:1 (5:1)
1:0 – Marcin Trojanowski (10′ – asysta: Szymon Zimnicki)
2:0 – Kacper Kasperowicz (21′ – asysta: Marcin Trojanowski)
2:1 – Mateusz Markowski (22′)
3:1 – Marcin Trojanowski (23′ – asysta: Konrad Formela)
4:1 – Konrad Formela (24′ – asysta: Sam van Huffel)
5:1 – Marcin Trojanowski (33′ – asysta: Szymon Zimnicki)
6:1 – Maciej Kiełkucki (62′ – asysta: Bartłomiej Kalinkowski)
7:1 – Jeremiasz Grela (74′ – asysta: Szymon Zimnicki)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Grzegorz Szymusik, Kacper Kasperowicz, Mateusz Bartosiak (59′ Damian Byrtek), Czesław Raburski, Szymon Zimnicki, Sam van Huffel (45′ Rafał Majtyka), Bartłomiej Kalinkowski (64′ Jeremiasz Grela), Filip Karbowy (59′ Filip Pawlak), Konrad Formela (45′ Maciej Kiełkucki), Marcin Trojanowski 

Rezerwy Chojniczanki utrzymują się na pozycji wicelidera tabeli pomorskiej IV Ligi.

Proudly made by