Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Bytovia Bytów 1:0 (0:0)

Rezerwy Chojniczanki wygrały z Bytovią Bytów 1:0 w meczu 21. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Zwycięskiego gola zdobył Bartłomiej Kalinkowski.

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować zarządowi, władzom miasta, wszystkim pracownikom klubu oraz sponsorom za zaangażowanie w odśnieżanie boiska. Dzięki temu mogliśmy rozegrać spotkanie. Przebieg niedzielnego meczu to zdecydowana dominacja w posiadaniu piłki. Nie było to poparte finalizacją. Przeciwnik ustawiony w obronie niskiej zdecydowanie utrudniał to zadanie. Już na początku spotkania mogliśmy zmienić obraz gry gdyby Kamil Mazek wykorzystał rzut karny. Niestety, to tylko wzmocniło przeciwnika, który nastawiony był na grę w ataku szybkim. Takie spotkania bardzo często właśnie tak wyglądają. Dlatego ważna jest dyscyplina taktyczna oraz przyspieszanie gry. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie i zwycięstwo – komentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

21. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – BYTOVIA BYTÓW 1:0 (0:0)
1:0 – Bartłomiej Kalinkowski (56′ – asysta: Szymon Stróżyński)
W 12 minucie meczu Kamil Mazek nie wykorzystał rzutu karnego.

CHOJNICZANKA II: Damian Primel – Rafał Majtyka (75′ Mateusz Kołtonowski), Kacper Kasperowicz, Mateusz Bartosiak, Czesław Raburski, Filip Pawlak, Konrad Formela, Kamil Mazek, Szymon Stróżyński, Bartłomiej Kalinkowski, Kacper Korczyc

Drużyna Chojniczanki II jest wiceliderem tabeli pomorskiej IV Ligi. W następnej kolejce, żółto-biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Jantarem Ustka (sobota, 15:00)

Proudly made by