Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Chełmianka Chełmno 3:0

Rezerwy Chojniczanki wygrały z Chełmianką Chełmno 3:0 w ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją sezonu w IV Lidze.

Mogliśmy zagrać w składzie zbliżonym do optymalnego, dzięki czemu ze sztabem mieliśmy okazję przyjrzeć się relacjom między poszczególnym formacjom. Wygrana 3:0 oczywiście cieszy, jednak musimy od siebie wymagać dużo więcej i wykorzystywać więcej sytuacji strzeleckich które sobie stwarzamy – mówił po sparingu trener Piotr Ciołkowski.

CHOJNICZANKA II – CHEŁMIANKA CHEŁMNO 3:0
14′ – Hoffmann (as. Raburski)
41′ – Ryfa (as. Gajda)
51′ – zawodnik testowany (as. Sztuka)

CHOJNICZANKA II: Banach (46′ Sobolewski) – Majtyka, Gajda, Ryfa – Ossowski, Remiszka (46′ Trojanowski), Marszałkiewicz, zawodnik testowany (46′ Galikowski), Raburski – zawodnik testowany, Hoffmann (46′ Sztuka)

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by