Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Chemik Bydgoszcz 1:2

Rezerwy Chojniczanki przegrały z Chemikiem Bydgoszcz 1:2 w swoim piątym sparingowym meczu przed inauguracją rundy wiosennej. Jedynego gola dla naszej „dwójki” zdobył Rafał Majtyka.

Bardzo cenny sprawdzian z rywalem który walczy o awans do 3 ligi. Zespół z Bydgoszczy ostatnie swoje mecze kontrolne rozgrywał z trzecioligowcami i wyniki wskazują, że były to spotkania bardzo wyrównane. Jesteśmy zniesmaczeni wynikiem, ponieważ mogliśmy przy lepszej skuteczności osiągnąć korzystniejszy rezultat. Niemniej jednak jestem zadowolony z przebiegu spotkania ponieważ z tak wymagającym przeciwnikiem, potrafiliśmy rywalizować jak równy z równym, a w większości momentów to my kontrowaliśmy przebieg gry. Średnia wieku naszego zespołu wynosiła 18 lat co pokazuje, że obrany przez nas kierunek jest naprawdę właściwy, a zawodnicy, którzy jeszcze niedawno grali w zespołach juniorskich stają się ważnymi postaciami naszej drużyny – komentował Tomasz Fojut, trener drugiego zespołu Chojniczanki.

CHOJNICZANKA II: Dawid Lic – Rafał Majtyka, Szymon Kornatowski, zawodnik testowany, Kacper Madej, (55′ Mateusz Kołtonowski), Miłosz Detmer (55′ Adam Wróblewski), Mateusz Meyer, Jakub Żywicki, Jakub Chudziak, Maciej Kiełkucki (60′ Igor Galiński, Filip Mosek), Filip Lemańczyk (60′ Oskar Klessa)

Proudly made by