Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Czarni Czarne 5:0 (2:0)

Rezerwy Chojniczanki rozegrały swój drugi mecz sparingowy w trakcie przygotowań do sezonu 2023/24 w pomorskiej IV Lidze. W środowe popołudnie na boisku Modrak, podopieczni trenera Michała Wirkusa zmierzyli się z przedstawicielem słupskiej Klasy Okręgowej – Czarnymi Czarne. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drugiego zespołu Chojniczanki 5:0.

Widać po tym sparingu, iż zawodnicy są w okresie intensywnej pracy. Świadomi jesteśmy, że na tym etapie dużo będzie indywidualnych błędów. Cieszy natomiast realizacja działań grupowych i zespołowych. Jestem bardzo zadowolony, iż w tak krótkim okresie czasu mogliśmy zwiększyć intensywność i objętość treningową. Mecz towarzyszki to kolejny etap przygotowań. Widać duże zmęczenie u zawodników, ale tylko w taki sposób możemy poprawiać swoje zdolności motoryczne – komentował szkoleniowiec drugiego zespołu Chojniczanki

SPARING NR 2 (CHOJNICE): CHOJNICZANKA II – CZARNI CZARNE 5:0 (2:0)
1:0 – Konrad Formela (25′)
2:0 – Konrad Formela (41′)
3:0 – Jakub Żywicki (55′)
4:0 – Maciej Kiełkucki (63′)
5:0 – Marcin Trojanowski (80′)

CHOJNICZANKA II: Lepak (46″ Borowa) – Osowski (70″ Klessa), Klessa (46′ Majtyka), Kołtonowski (46′ Wróblewski), Detmer (46″ Kiełkucki), Romanik (46″ Szapiel), Kaczmarek (46″ Meyer), Formela (46″ Żywicki), Zagraba (65″ Detmer), Madej (46″ Skonieczny), Galiński (46′ Trojanowski)

Następny sparing nasz drugi zespół rozegra w sobotę 22 lipca. O godzinie 11:00 na boisku Kolejarz przy ulicy Lichnowskiej, rezerwy zmierzą się z czwartoligową Gwardią Koszalin.

Proudly made by