Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Czarni Pruszcz Gdański 0:2 (0:1)

Rezerwy Chojniczanki przegrały z Czarnymi Pruszcz Gdański 0:2 w meczu 6. kolejki IV Ligi RWS Investment Group grupy spadkowej. Chojniczanka II zajmuje aktualnie 4 miejsce w tabeli grupy spadkowej.

 

Nie wykorzystaliśmy szansy, aby odskoczyć w tabeli na bezpieczną odległość. Zwłaszcza w pierwszej połowie graliśmy zbyt apatycznie, w wolnym tempie. Nie doprowadzaliśmy do pojedynków 1v1 w bocznych sektorach, zbyt dużą ilość akcji próbowaliśmy zawiązać przez środek – komentował po spotkaniu trener Piotr Kieruzel.

Chojniczanka II zagrała w składzie: Szymon Lewandowski – Bartłomiej Gajda, Krystian Ryfa (46' Jędrzej Osowski), Rafał Majtyka – Mateusz Koniuszy, Michał Marszałkiewicz (55' Kacper Madej), Szymon Galikowski (55' Czesław Raburski), Konrad Formela, Szymon Zimnicki (55' Mateusz Kołtonowski) – Kacper Sztuka, Jeremiasz Grela (55' Adam Stefański)
 
Proudly made by