Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Dolina Speranda Gałąźnia 7:2 (4:1)

Wysokim zwycięstwem zakończył się środowy sparing rezerw Chojniczanki z Doliną Speranda Gałąźnia. Rywal naszej drużyny, to zespół grający w rozgrywkach słupskiej Klasy Okręgowej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:2 dla Chojniczanki II. Hattricka zdobył Kacper Skonieczny, a po jednym golu dołożyli Rafał Majtyka, Igor Galiński, Kacper Madej i Paweł Szapiel.

Mecz miał swoje momenty z których jesteśmy zadowoleni. Cieszy coraz bardziej organizacja gry w fazie finalizacji. Wchodzimy w ostatni okres przygotowań do nowego sezonu. Dynamika naszych działań będzie ewaluowała – komentuje trener Michał Wirkus.

SPARING NR 4 (CHOJNICE): CHOJNICZANKA II – DOLINA SPERANDA GAŁĄŹNIA 7:2 (4:1)
Skonieczny 1′, 4′, 42′, Majtyka 27′, Galiński 65′, Madej 67′, Szapiel 77′

CHOJNICZANKA II: Lepak (45′ Lic) – Klessa (45′ Wróblewski), Kasperowicz, Goliński (45′ Kornatowski), Majtyka (73′ Janke), Pawlak (45′ Szapiel), Trojanowski (64′ Madej), Zagraba (30′ Meyer), Detmer (45′ Galiński), Żywicki, Skonieczny

Proudly made by