Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Elana Toruń 0:5

Rezerwy Chojniczanki rozegrały w ostatni weekend swój czwarty mecz sparingowy w trakcie zimowych przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem drugiego zespołu Chluby Grodu Tura była czwartoligowa Elana Toruń. Spotkanie zakończyło się porażką rezerw 0:5.

Nasz zespół już od pierwszych minut miał problemy z organizacją gry w ofensywie oraz defensywie. W sobotę nic nie przebiegało tak jak sobie zaplanowaliśmy i co realizowaliśmy we wcześniejszych grach kontrolnych. Na domiar złego kolejne urazy spowodowały iż nasz młody zespół nie funkcjonował odpowiednio. Miejmy nadzieję, że dla wszystkich była to dobra lekcja. Musimy jak najszybciej wyciągnąć wnioski i pracować dalej – komentował po meczu trener Michał Wirkus.

SPARING NR 4 (MODRAK): CHOJNICZANKA II – ELANA TORUŃ 0:5 (0:3)
0:1 – Góra (9′)
0:2 – Lenkiewicz (12′)
0:3 – Kowalski (23′)
0:4 – Rożnowski (54′)
0:5 – Rożnowski (90′)

CHOJNICZANKA II: Sobolewski – Kołtonowski, Kornatowski, Osowski, Kiełkucki – Majtyka (75′ zawodnik testowany), Pawlak, Trojanowski (18′ Gawroński), Formela, Zimnicki (65′ Kowalik) – Korczyc

Proudly made by