Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Gedania Gdańsk 0:3 (0:1)

Rezerwy Chojniczanki zakończyły swoją przygodę w okręgowym Pucharze Polski na półfinale. Gedania Gdańsk wygrała 3:0 i w finale zmierzy się z Gryfem Wejherowo.

Każda porażka bardzo nas boli. Zdawaliśmy sobie sprawę, że zespół Gedanii będzie bardzo wymagającym przeciwnikiem. Jednak po meczu pozostaje złość, gdyż graliśmy dobre spotkanie, jak równy z równym. Nie powinniśmy przegrać różnicą trzech bramek. Przy wyniku 0:1 bliżej nam było do wyrównania niż utraty drugiej bramki. Szczególnie w drugiej połowie graliśmy agresywnie, atakując przeciwnika w strefie wysokiej. Często przejmowaliśmy piłkę i tworzyliśmy sytuację bramkowe. Wyszliśmy na mecz półfinału PP z ośmioma młodzieżowcami w składzie. Wszyscy zasługują na słowa uznania – komentuje trener Michał Wirkus.

1/2 FINAŁU PUCHAR POLSKI POMORSKI ZPN: CHOJNICZANKA II – GEDANIA GDAŃSK 0:3 (0:1)
0:1 – Bartosz Zalewski (24′)
0:2 – Filip Sosnowski (78′)
0:3 – Paweł Flis (93′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Maciej Kiełkucki, Damian Byrtek (16′ Maksymilian Boczek 78′ Jeremiasz Grela), Jędrzej Osowski, Szymon Zimnicki – Filip Pawlak, Rafał Majtyka, Konrad Formela (87′ Jakub Żywicki), Szymon Stróżyński, Kacper Korczyc – Marcin Trojanowski

Proudly made by