Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – GKS Kowale 6:0 (4:0)

W czwartkowe popołudnie na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 rezerwy Chojniczanki pokonały wysoko GKS Kowale aż 6:0. Podopieczni trenera Tomasza Pozorskiego dzięki tej wygranej awansowali na siódmą pozycję w ligowej tabeli.

25. kolejka IV Liga RWS Investment Group (grupa mistrzowska): Chojniczanka II – GKS Kowale 6:0 (4:0)

1:0 – Marcin Kurs
2:0 – Marcin Kurs
3:0 – Jakub Ryś
4:0 – Szymon Emche
5:0 – Karol Szopiński
6:0 – Czesław Raburski

Chojniczanka II: Jakub Banach (46′ Szymon Lewandowski) – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Kacper Kasperowicz – Karol Szopiński (75′ Filip Grabowski), Szymon Galikowski (46′ Kacper Madej), Michał Marszałkiewicz, Mateusz Remiszka, Marcin Kurs (65′ Mateusz Kołtonowski) – Jakub Ryś, Szymon Emche (46′ Czesław Raburski)

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by