Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Grom Nowy Staw 0:6 (0:4)

W bardzo trudnych warunkach odbył się niedzielny mecz rezerw Chojniczanki z KS Grom Nowy Staw. Zdecydowanie lepiej odnalazł się w tym zespół gości, który wygrał 6:0. Od 13 minuty nasz drugi zespół musiał jednak sobie radzić w dziesiątkę, po czerwonej kartce Rafała Majtyki. Było to ostatnie spotkanie rundy jesiennej pomorskiej IV Ligi. Chojniczanka II kończy rok na 11 pozycji w ligowej tabeli.

🗣 – Ciężko coś powiedzieć po takim meczu, gdy na swoim boisku przegrywa się aż 0:6. Warunki były dzisiaj istnie zimowe, natomiast do momentu utraty pierwszego gola i czerwonej kartki, gra wyglądała dobrze i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Po czerwonej kartce i rzucie karnym, po którym to padł pierwszy gol dla rywala – wszystko się posypało. To nas jednak nie usprawiedliwia. Nie powinno dalej tak to wyglądać. Musimy to przełknąć, wyciągnąć wnioski i pracować dalej – komentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

17. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: CHOJNICZANKA II – GROM NOWY STAW 0:6 (0:4)
Mateusz Borowski x3, Amadeusz Mielnik, Krzysztof Błażek, Fabian Urbański

Chojniczanka II zagrała w składzie: Sebastian Szabłowski – Oskar Klessa, Rafał Majtyka, Jakub Goliński, Dominik Banach (70′ Jakub Chudziak), Jakub Romanik, Ariel Borysiuk (46′ Szymon Kornatowski), Mateusz Meyer (75′ Miłosz Detmer), Kacper Korczyc, Marcin Trojanowski (46′ Adam Wróblewski), Jakub Żywicki (46′ Maciej Kiełkucki)

Proudly made by