Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Grom Nowy Staw 1:0 (0:0)

Rezerwy Chojniczanki awansowały do półfinału rozgrywek Pucharu Polski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. W ćwierćfinale nasz drugi zespół pokonał Grom Nowy Staw 1:0. Decydującego gola zdobył Marcin Trojanowski.

Wygrywamy mecz pucharowy z czego wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeszcze bardziej cieszy iż czeka nas mecz z wiceliderem III ligi czyli Gedanią Gdańsk. Analizując nasze działania cieszy stały rozwój naszych zawodników. Wszyscy zawodnicy realizowali założenia taktyczne na wysokim poziomie. Jest to dla nas mały sukces z którego należy się cieszyć – komentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

ĆWIERĆFINAŁ PUCHAR POLSKI POMORSKI ZPN: CHOJNICZANKA II – GROM NOWY STAW 1:0 (0:0)
1:0 – Marcin Trojanowski (78′ – asysta: Maciej Kiełkucki)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Jędrzej Osowski, Mateusz Kołtonowski, Rafał Majtyka, Maciej Kiełkucki – Filip Pawlak, Konrad Formela (88′ Jakub Żywicki), Maksymilian Boczek (42′ Fabian Gawroński), Marcin Trojanowski, Szymon Zimnicki – Jeremiasz Grela (90′ Tomasz Lipiński)

W następnej rundzie rywalem Chojniczanki II będzie Gedania Gdańsk. Półfinały zaplanowano na 31 maja.

Proudly made by