Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Grom Nowy Staw 2:2

Remisem 2:2 zakończył się mecz drugiej drużyny Chojniczanki z Gromem Nowy Staw. Wszystkie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie. Dla rezerw Chluby Grodu Tura trafiali Marcin Trojanowski i Adam Stefański. Chojniczanka II miała w końcówce meczu jeszcze rzut karny, ale Konradowi Formeli nie udało się pokonać golkipera Gromu. W doliczonym czasie gry, drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną ujrzał Czesław Raburski.

Mam mieszane uczucia po tym meczu. Muszę przyznać, że to był najlepszy przeciwnik z którym jak dotąd się mierzyliśmy. Uważam, że nareszcie mecz przybrał fajny obrót, bo rywal był dobrze zorganizowany, dobrze też wychodził z szybkimi atakami i był groźny po stałych fragmentach gry. Nie jestem zadowolony z tego jak graliśmy drugą część pierwszej połowy. Troszkę wymknęła nam się się kontrola w drugiej części. Zmienialiśmy ustawienie i przechodziliśmy płynnie z czwórki na trójkę w obronie. Z przodu były też różne kombinacje. Odzyskaliśmy kontrolę nad spotkaniem i grając z tak dobrze zorganizowanym w tyłach przeciwnikiem, doszliśmy do trzech – myślę 100% – sytuacji. Jedną z nich co najmniej powinniśmy zamienić na bramkę i wtedy trzy punkty zostałyby u nas – komentował po spotkaniu trener Piotr Kieruzel.

13. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – GROM NOWY STAW 2:2
1:0 – Marcin Trojanowski (5′)
1:1 – Mateusz Borowski (19′)
1:2 – Robert Zieliński (38′)
2:2 – Adam Stefański (39′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Maciej Białczyk, Wojciech Błyszko, Sebastian Golak – Szymon Stróżyński (65′ Czesław Raburski), Rafał Majtyka (55′ Szymon Galikowski), Konrad Formela, Szymon Zimnicki – Marcin Trojanowski (12′ Adam Stefański), Jeremiasz Grela (75′ Mateusz Koniuszy), Antoni Prałat

Rezerwy Chojniczanki po 13. kolejkach zajmują drugie miejsce w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi ze stratą trzech punktów do liderującego zespołu Wikęd Luzino

Proudly made by