Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Grom Nowy Staw 6:1 (2:0)

Pierwszy zespół na piątkę, a drugi na szóstkę. Udany weekend w wykonaniu naszych seniorskich zespołów kontynuowały rezerwy Chojniczanki, które pokonały Grom Nowy Staw 6:1. Po pierwszej połowie zespół trenera Piotra Ciołkowskiego prowadził 2:0 po dwóch ładnych golach Michała Marszałkiewicza. W drugiej połowie strzelanie rozpoczął Szymon Emche, a później oglądaliśmy już popis Marcina Trojanowskiego, który w 20 minut ustrzelił hat-tricka. Dzięki tej wygranej rezerwy umocniły się w mistrzowskiej częsci tabeli i po 10. kolejkach plasują się na 8. pozycji.

– Drużyna podeszła bardzo profesjonalnie do tego meczu. Udało się nam konsekwentnie grać naszym stylem gry. Narzuciliśmy przeciwnikowi sposób w jaki chcemy prowadzić mecz. Przyniosło to bramki już w pierwszej połowie, a w drugiej części była to już formalność, by w takim tempie i stylu zwiększyć prowadzenie – mówił po meczu trener Piotr Ciołkowski.

10. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – GROM NOWY STAW 6:1 (2:0)
1:0 – Michał Marszałkiewicz (22')
2:0 – Michał Marszałkiewicz (25')
3:0 – Szymon Emche (52')
4:0 – Marcin Trojanowski (64')
5:0 – Marcin Trojanowski (73')