Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Gryf Słupsk 1:0 (0:0)

Rezerwy Chojniczanki pokonały Gryfa Słupsk 1:0 w ostatnim tegorocznym spotkaniu w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi. Jedynego gola dla żółto-biało-czerwonych zdobył w doliczonym czasie gry Mateusz Koniuszy. Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Kieruzela spędzi zimową przerwę na pozycji wicelidera tabeli.

Chciałbym pogratulować całemu zespołowi za to spotkanie, ambicję i za to jak dążyli do zdobycia bramki. Założyliśmy sobie za cel to drugie miejsce. To historyczny wynik dla drugiego zespołu Chojniczanki. Udało się to nam zrealizować. Wydaje mi się, że to pozytywny akcent na koniec rundy – komentował szkoleniowiec rezerw, Piotr Kieruzel.

19. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – GRYF SŁUPSK 1:0 (0:0)
1:0 – Mateusz Koniuszy (93′ – asysta: Czesław Raburski)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Rafał Majtyka, Szymon Kornatowski (65’ Tomasz Lipiński), Jędrzej Osowski (85’ Filip Pawlak) – Czesław Raburski, Adam Stefański, Szymon Galikowski (65’ Kacper Sztuka), Konrad Formela, Szymon Zimnicki (80’ Fabian Gawroński) – Kacper Korczyc (70’ Mateusz Kołtonowski), Mateusz Koniuszy

Proudly made by