Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Gryf Słupsk 1:5 (1:3)

„Żółto-biało-czerwoni” w meczu na szczycie pomorskiej IV Ligi przegrali z liderem tabeli Gryfem Słupsk. Jedyną bramkę dla rezerw Chojniczanki zdobył Rafał Majtyka z rzutu karnego.

Mecz pokazał czego nam jeszcze brakuje. Doświadczenia nie jesteśmy w stanie nabyć z dnia na dzień. I tutaj była różnica. Natomiast cieszy cała otoczka wokół meczu. W meczu z Gryfem ciężaru nie udźwignęliśmy, ale na pewno zdobyte doświadczenie pozwoli na radzenie sobie właśnie z takimi sytuacjami. – komentował trener Michał Wirkus

8. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: CHOJNICZANKA II – GRYF SŁUPSK 1:5 (1:3)
Rafał Majtyka (40′ z rzutu karnego) – Daniel Piechowski (17′), Maciej Miecznikowski (21′), Fabian Słowiński (37′), Andrzej Łyszyk (53′), Karol Świdziński (61′)

CHOJNICZANKA II: Dawid Lic – Oskar Klessa, Rafał Majtyka, Jakub Goliński, Jakub Chudziak (68′ Miłosz Detmer), Jakub Romanik (68′ Mateusz Kołtonowski), Mateusz Meyer (86′ Paweł Szapiel), Filip Pawlak, Jakub Żywicki (46′ Adam Wróblewski), Kacper Skonieczny, Kacper Madej (46′ Maciej Kiełkucki)

Proudly made by