Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Gryf Słupsk 3:1 (1:0)

Trzeci domowy mecz w grupie mistrzowskiej IV Ligi i trzecie zwycięstwo. Rezerwy Chojniczanki pokonały w środę Gryfa Słupsk 3:1. Bramki dla naszej drugiej drużyny zdobywali: Filip Grabowski, Mateusz Remiszka i Jakub Ryś.

6. KOLEJKA GRUPA MISTRZOWSKA IV LIGA: CHOJNICZANKA II – GRYF SŁUPSK 3:1 (1:0)
1:0 – Filip Grabowski (35′ – z rzutu karnego)
2:0 – Mateusz Remiszka (58′)
3:0 – Jakub Ryś (78′)
3:1 – Dawid Więckowski (89′)

CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski (80′ Jakub Banach) – Kacper Kasperowicz (46′ Mateusz Kołtonowski), Bartłomiej Gajda, Rafał Majtyka – Karol Szopiński (60′ Czesław Raburski), Szymon Galikowski, Michał Marszałkiewicz, Kacper Madej (46′ Mateusz Remiszka), Marcin Kurs – Jakub Ryś, Filip Grabowski (70′ Kacper Boniecki)

Dzięki tej wygranej podopieczni trenera Tomasza Pozorskiego awansowali na piąte miejsce w ligowej tabeli. Następny mecz rozegrany zostanie na wyjeździe z Aniołami Garczegorze (sobota, 11:00)

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by