Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Gryf Słupsk 4:0

Ważne zwycięstwo drugiej drużyny Chojniczanki! Chojniczanka II pokonała trzeci zespół w tabeli IV Ligi – Gryf Słupsk 4:0. Na listę strzelców wpisali się: Mateusz Koniuszy, Sam van Huffel, Kacper Sztuka i Konrad Formela.

 

Cieszy fakt zrealizowania założeń przedmeczowych. Wiedzieliśmy, że na dobrym boisku będziemy mogli wymagać od siebie jakości w wykonaniu oraz realizacji pomysłu na grę. Cały mecz był pod naszą kontrolą. Był to kluczowy aspekt do zrealizowania. Bramki zdobywane przez nasz zespół wynikały z pomysłu narzuconego przed meczem. Dużym pozytywem jest to, że mimo korzystnego i spokojnego wyniku do przerwy, w drugiej połowie stopień koncentracji nie zmniejszył się ani na moment. To przekładało się na kolejne sytuacje podbramkowe – mówił trener Chojniczanki II, Piotr Kieruzel.

Chojniczanka II zagrała w składzie: Sebastian Sobolewski – Jędrzej Osowski, Krystian Ryfa, Bartłomiej Gajda – Mateusz Kołtonowski (75' Szymon Zimnicki), Szymon Galikowski (85' Maksymilian Nita), Sam van Huffel, Mateusz Koniuszy (60' Czesław Raburski), Kacper Sztuka (70' Adam Stefański), Konrad Formela (75' Kacper Madej) – Jeremiasz Grela

W następnej kolejce rezerwy Chojniczanki zagrają na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek – Jaguarem Gdańsk (niedziela, 15:30)

Proudly made by