Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Gryf Wejherowo 1:3 (0:2)

Ze srebrnymi medalami do Chojnic wrócili piłkarze rezerw Chojniczanki. W finale Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej naszej drugiej drużynie nie udało się pokonać Gryfa Wejherowo. Spotkanie zakończyło się porażką Chojniczanki II 1:3. Jedynego gola dla rezerw zdobył Marcin Trojanowski.

Myślę, że ten finał przegraliśmy w głowach. Przed meczem było dużo pozytywnych emocji w całym zespole. Natomiast na boisku nad tymi emocjami nie zapanowaliśmy. Jeżeli ktoś obserwuje naszą grę, to widzi jaki mamy pomysł i jak ci chłopcy funkcjonują. Ten mecz finałowy był zbyt dużym obciążeniem i z tym sobie nie poradziliśmy. Trzeba jak najszybciej wyciągnąć pozytywy również z przegranych spotkań. To była duża lekcja dla nas i czym szybciej wyciągniemy wnioski, tym lepiej dla tych młodych chłopaków – komentował po meczu trener Michał Wirkus.

FINAŁ PUCHAR POLSKI POMORSKI ZPN (STĘŻYCA): CHOJNICZANKA II – GRYF WEJHEROWO 1:3 (0:2)
0:1 – Bartłomiej Iwański (13′)
0:2 – Karol Baranowski (18′)
1:2 – Marcin Trojanowski (56′)
1:3 – Jakub Kwidziński (63′)

GRYF WEJHEROWO: Robert Wika, Oliwier Kątny, Kacper Małolepszy, Karol Baranowski (81′ Kacper Wiśniewski), Jakub Godlewski, Jakub Kwidziński, Maciej Leske (82′ Patryk Baranowski), Maciej Koszałka , Krystian Faltyński, Bartłomiej Iwański (90′ Marcin Zielonka), Julian Goyke

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Czesław Raburski, Kacper Kasperowicz, Rafał Majtyka, Maciej Kiełkucki (46′ Szymon Zimnicki) – Szymon Stróżyński, Filip Pawlak, Jędrzej Osowski, Konrad Formela (57′ Jeremiasz Grela), Kacper Korczyc (72′ Jakub Żywicki), Marcin Trojanowski

YouTube player
Proudly made by