Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Gwardia Koszalin 0:1 (0:0)

Sobotni sparing rezerw Chojniczanki z Gwardią Koszalin zakończył się porażką naszego drugiego zespołu 0:1. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Michał Masłowski.

Mecz z bardzo wymagającym rywalem dał nam bardzo dużo odpowiedzi, Kierunek, którym podążamy jest prawidłowy. Wartości i zasady z jakimi się kierujemy pozwalają naszym młodym zawodnikom rywalizować w piłce seniorskiej. Oczywiście cały czas musimy pracować nad fragmentami gry, aby usprawniać działania szczególnie w fazie finalizacji – komentuje trener Michał Wirkus.

SPARING NR 3 (CHOJNICE): CHOJNICZANKA II – GWARDIA KOSZALIN 0:1 (0:0)
0:1 – Michał Masłowski (71′)

CHOJNICZANKA II: Lepak – Klessa (85′ Kołtonowski), Kasperowicz, Majtyka (79′ Wróblewski), Romanik (26 'Kiełkucki), Meyer (65′ Szapiel), Osowski (46′ Suchcicki), Trojanowski (80′ Skonieczny), Skonieczny (46 'Detmer), Zagraba (85′ Madej), Formela (70′ Żywicki)

Proudly made by