Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Gwardia Koszalin 1:2 (1:0)

Rezerwy Chojniczanki mają za sobą drugi mecz sparingowy w trakcie przygotowań do rundy wiosennej 2023. Zespół trenera Michała Wirkusa przegrał z Gwardią Koszalin 1:2. Jedynego gola dla drugiego zespołu Chluby Grodu Tura zdobył Marcin Trojanowski z rzutu wolnego.

Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie. Zespół zasługuje na słowa uznania za realizację założeń techniczno – taktycznych. Zespół Gwardii Koszalin to aktualnie bardzo mocna drużyna. Tym bardziej jestem zadowolony z gry naszego młodego zespołu, który pokazał iż ma już wysokie umiejętności. Już w najbliższy weekend czeka nas niezwykle ciekawe doświadczenie, rozegramy grę sparingową z drugoligową Radunią Stężyca – komentował szkoleniowiec drugiej drużyny.

SPARING NR 2 (MODRAK): CHOJNICZANKA II – GWARDIA KOSZALIN 1:2 (1:0)
1:0 – Marcin Trojanowski
1:1 – Piotr Pierzchała
1:2 – Michał Masłowski

CHOJNICZANKA II: Sobolewski – Kasperowicz, Majtyka (60′ Osowski), Zimnicki, Raburski, Kiełkucki ( 78′ Lipiński), Korczyc (45′ Szapiel), Formela (45′ Kołtonowski), Pawlak, Trojanowski (75′ Żywicki), Grela

Proudly made by