Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Jaguar Gdańsk 0:0

Bezbramkowym remisem zakończył się sobotni pojedynek rezerw Chojniczanki z Jaguarem Gdańsk.

Mecz, który mógł się podobać kibicom przybyłym na boisko Modrak w Chojnicach. Od początku spotkanie było bardzo otwarte. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy jednej z kilku dobrych sytuacji do strzelenia bramki. Jednak zdobyty punkt należy szanować. Już w środę zapraszamy sympatyków piłki nożnej na mecz półfinału PP, gdzie zmierzymy się z wiceliderem III ligi, zespołem Gedani Gdańsk – komentuje trener Michał Wirkus.

33. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – JAGUAR GDAŃSK 0:0

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Mateusz Kołtonowski (46′ Jakub Żywicki), Mateusz Bartosiak, Jędrzej Osowski, Maciej Kiełkucki – Filip Pawlak, Rafał Majtyka, Konrad Formela, Maksymilian Boczek (65′ Jeremiasz Grela), Szymon Zimnicki, Marcin Trojanowski

W środę, drugi zespół Chojniczanki zmierzy się w półfinale z Gedanią Gdańsk (19:30, Modrak). Natomiast w następnej kolejce podopieczni trenera Michała Wirkusa zagrają na wyjeździe z liderem IV Ligi – Wikędem Luzino.

Proudly made by