Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Jantar Ustka 1:1 (FOTO)

Chojniczanka II zremisowała z Jantarem Ustka 1:1 w ostatniej kolejce rundy zasadniczej pomorskiej IV Ligi. Jedynego gola dla rezerw zdobył Bartłomiej Gajda w ostatniej minucie spotkania.
Rezerwy Chojniczanki w dalszej części sezonu będą grać w grupie spadkowej IV Ligi.

 

Wynik 1-1 musimy traktować jako stratę dwóch punktów. Przebieg meczu był zgodny z tym, co sobie zakładaliśmy przed rozpoczęciem spotkania. Kontrolowaliśmy grę, mieliśmy zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki i ilości tworzonych sytuacji. Niestety zawiodła nas dziś skuteczność. Prawdopodobnie, gdyby udało nam się otworzyć wynik na początku spotkania, moglibyśmy spodziewać się zdecydowanego zwycięstwa. Niestety kolejne marnowane okazje budowały przeciwnika, który sporadycznie starał się wyprowadzać kontrataki. Pocieszeniem jest, fakt z dążenia do wyrównania wyniku, zakończony zdobyciem bramki na 1-1 w doliczonym czasie – komentował po meczu trener Piotr Kieruzel.

21. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – JANTAR USTKA 1:1 (0:0)
0:1 – Bartłomiej Oleszczuk (78')
1:1 – Bartłomiej Gajda (90' + 3')

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Jędrzej Osowski – Mateusz Koniuszy (75' Kacper Madej), Szymon Galikowski (85' Krystian Ryfa), Adam Stefański (55' Mateusz Kołtonowski), Czesław Raburski – Daniel Ściślak, Kacper Sztuka, Jeremiasz Grela

 

Proudly made by