Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Jantar Ustka 3:1 (1:1)

Kolejny komplet punktów zgarniają rezerwy Chojniczanki, które po trzech kolejkach wciąż nie straciły punktów w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi. Podopieczni trenera Piotra Kieruzela pokonali Jantara Ustka 3:1.

Mecz z ciekawym przeciwnikiem, który również starał się grać piłką, co w tej lidze do częstych obrazków nie należy. Szkoda straconej bramki na 0-1, w momencie gdy nie dopuszczaliśmy przeciwnika do swojego pola karnego. Pierwszy raz w tej rundzie znaleźliśmy się w sytuacji, gdzie musieliśmy odrabiać wynik. Udało się wyrównać przed przerwą, co ułatwiło nam wejście w drugą połowę. Wiedzieliśmy, że kluczem będzie cierpliwa i konsekwentna gra, oraz dobijanie się do rywala bocznymi sektorami. Praktycznie przez całą drugą część meczu nie schodziliśmy z połowy przeciwnika, co zaowocowało przechyleniem wyniku na naszą korzyść. Widać było po całym zespole, że za wszelka cenę dąży do zwycięstwa. Przed nami trudne dwa tygodnie, w których rozegramy 4 spotkania. Od poniedziałku skupiamy się tylko i wyłącznie na tym, a przede wszystkim na środowym przeciwniku – mówi trener Chojniczanki II, Piotr Kieruzel.

3. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – JANTAR USTKA 3:1 (1:1)
0:1 – (25′)
1:1 – Jeremiasz Grela (43′, asysta: Konrad Formela)
2:1 – gol samobójczy (73′, asysta: Rafał Majtyka)
3:1 – Antoni Prałat (84′, asysta: Kacper Sztuka)

CHOJNICZANKA II: Bartosz Neugebauer – Kacper Madej, Rafał Majtyka, Maciej Białczyk (60′ Jędrzej Osowski) – Szymon Stróżyński (60′ Czesław Raburski), Marcin Trojanowski, Adam Stefański, Konrad Formela (65′ Kacper Sztuka), Szymon Zimnicki – Robert Janicki (60′ Antoni Prałat), Jeremiasz Grela (80′ Mateusz Koniuszy)

Proudly made by