Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Chojniczanka II – Kaszubia Kościerzyna 2:2 (0:2)

Rezerwy Chojniczanki zremisowały z Kaszubią Kościerzyna 2:2 w meczu 8. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Goście z Kościerzyny prowadzili do przerwy 2:0, ale w drugiej połowie spotkania po dwóch golach Jeremiasza Greli udało się wyrównać wynik meczu.

 

Był to kolejny mecz w którym to nie potrafimy wykorzystać stuprocentowych i bardzo korzystnych sytuacji. Słabo rozpoczęliśmy  pierwszą połowę, ale bardzo duże brawa dla drużyny, że wrócili z 0:2 na 2:2. Myślę, że w drugiej połowie, było już bardzo widoczne, że kwestią czasu jest wyrównanie wyniku, a w końcówce mogliśmy pokusić się o komplet punktów – mówił po meczu trener Piotr Ciołkowski.

8. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – KASZUBIA KOŚCIERZYNA 2:2 (0:2)

Chojniczanka II zagrała w składzie: Jakub Banach – Jędrzej Osowski, Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda – Sebastian Olszewski (60' Czesław Raburski), Szymon Galikowski (85' Kacper Sztuka) , Michał Marszałkiewicz (46' Mateusz Tomaszewski), Kacper Madej (46' Piotr Kręcki), Kamil Orlik (46' Mateusz Kołtonowski) – Marcin Trojanowski, Jeremiasz Grela

 

Proudly made by