Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Kolejarz Chojnice 7:0

Rezerwy Chojniczanki pokonały Kolejarza Chojnice 7:0 w swoim drugim meczu sparingowym przed inauguracją piłkarskiej wiosny w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi.

Mecz od samego początku przebiegał po naszej myśli. Zawodnicy podczas meczu bardzo dobrze realizowali założenia nad którymi skupiamy się w pracy codziennej. Chcemy zawsze dominować nad przeciwnikiem i stwarzać sobie wiele sytuacji bramkowych, a w meczu z Kolejarzem to my byliśmy zespołem, który od początku do końca dyktował warunki na boisku. Oczywiście były też gorsze momenty, ale na tym etapie przygotowań jest to naturalne – komentował trener Chojniczanki II, Tomasz Fojut.

SPARING NR 2: CHOJNICZANKA II – KOLEJARZ CHOJNICE 7:0
Jakub Chudziak, Filip Lemańczyk, Kacper Madej, Jakub Romanik, Piotr Giel, Igor Galiński, Filip Mosek

CHOJNICZANKA II: Sebastian Szabłowski – Miłosz Detmer (46′ Mateusz Kołtonowski), Rafał Majtyka (70′ Kacper Madej), Mateusz Meyer (70′ Miłosz Detmer), Kacper Madej (46′ Adam Wróblewski) – Jakub Romanik (70′ Mateusz Chudziak), Jakub Żywicki (70′ Piotr Giel), Marcin Trojanowski (65′ Igor Galiński) – Filip Mosek (46′ Dominik Majer), Mateusz Chudziak (46′ Szymon Kornatowski), Filip Lemańczyk (70′ Filip Mosek)

Proudly made by