[REZERWY] Chojniczanka II – MKP Szczecinek 3:2 (1:1)

Rezerwy Chojniczanki wygrały grę kontrolną z czwartoligowym MKP Szczecinek. Był to pierwszy mecz sparingowy naszej drugiej drużyny przed inauguracją rundy wiosennej pomorskiej IV Ligi.

Pierwsze nasze spotkanie w okresie przygotowawczym. Zawodnicy realizowali działanie jakie nas interesują w poszczególnych fazach gry. Cały sparing oceniam pozytywnie. Były momenty, które bardzo nas interesują jako zespół i one były realizowane. Jest też sporo pracy przed nami. Natomiast świadomość tego nad czym musimy pracować, pozwala z optymizmem patrzeć na najbliższy czas – komentował po sparingu trener Michał Wirkus.

SPARING NR 1 (MODRAK): CHOJNICZANKA II – MKP SZCZECINEK 3:2 (1:1)
Mateusz Kołtonowski (asysta: Konrad Formela)
Jędrzej Osowski (z rzutu karnego, faulowany: Jeremiasz Grela)
Maciej Kiełkucki (asysta: Jeremiasz Grela)