Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – MKP Szczecinek 4:4 (3:2)

Grad bramek także w sparingu drugiej drużyny Chojniczanki. Rezerwy zremisowały 4:4 z czwartoligowym MKP Szczecinek.

 

Mecz uwypuklił naszą grę w obronie. Błędy popełniane przez formacje, a przede wszystkim błędy indywidualne pozwoliły przeciwnikowi na strzelenie aż czterech bramek. Z naszej gry momentami można być umiarkowanie zadowolonym. Widać postęp w organizacji gry względem poprzednich spotkań. Duża liczba sytuacji strzeleckich wykreowanych przez nasz zespół powinna przynieść jeszcze większą liczbę strzelonych goli – komentował po sparingu trener Piotr Kieruzel.

SPARING NR 4 (BYTÓW): CHOJNICZANKA II – MKP SZCZECINEK 4:4 (3:2)
0:1 – Daniel Czerwiński (7')
1:1 – Konrad Formela (15')
2:1 – Kacper Sztuka (18')
2:2 – Daniel Czerwiński (22')
3:2 – Mateusz Koniuszy (24')
3:3 – Jakub Okuszko (52')
4:3 – Fabian Gawroński (66')
4:4 – Jakub Jaworek (90')

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski (60' Jakub Lepak) – Rafał Majtyka (46' zawodnik testowany), Krystian Ryfa (46' Szymon Kornatowski), Bartłomiej Gajda (46' Jędrzej Osowski), Czesław Raburski (46' Mateusz Kołtonowski), Maksymilian Nita (46' Szymon Galikowski), Michał Marszalkiewicz (46' Kacper Madej), Mateusz Koniuszy (60' Mateusz Remiszka), Konrad Formela (46' Fabian Gawroński), Kacper Sztuka (46' Sylwester Narloch), Mateusz Wzięch (60' Maciej Mohr)

Proudly made by