Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – MKP Szczecinek 5:1

Trzeci sparing, trzecie zwycięstwo. Rezerwy Chojniczanki pokonały czwartoligowy MKP Szczecinek 5:1.

Wcześniejsze mecze z drużynami z niższych lig oraz wysokie wyniki w tych spotkaniach mogły realnie nie odzwierciedlać w jakim miejscu jako zespół jesteśmy. W dzisiejszym meczu z czwartoligowym rywalem poradziliśmy sobie jednak bardzo dobrze czego potwierdzeniem jest wynik 5:1. Nie cieszył bym się z takiego rezultatu jeśli nie wynikał by on z gry, która jest najważniejsza w naszych założeniach. A te założenia były w 100% zrealizowane. Wszyscy zawodnicy zasługują na słowa uznania ponieważ zagrali na odpowiednim poziomie. Jesteśmy bardzo zaangażowani w treningu wszyscy skupiamy się na celu i za to również należy pochwalić zawodników oraz sztab – komentował trener Tomasz Fojut.

SPARING NR 3: CHOJNICZANKA II – MKP SZCZECINEK 5:1
Marcin Trojanowski x2, Filip Mosek, Filip Lemańczyk, Jakub Żywicki

CHOJNICZANKA II: Jakub Lepak – Mateusz Kołtonowski, Szymon Kornatowski, Rafał Majtyka, Kacper Madej – Jakub Romanik, Marcin Trojanowski, Jakub Żywicki – Filip Mosek, Jakub Chudziak, Filip Lemańczyk
II połowa: Jakub Lepak – Miłosz Detmer, Kacper Madej, Rafał Majtyka (75′ Szymon Kornatowski), Adam Wróblewski – Jakub Romanik, Jakub Żywicki (75′ Filip Mosek), Jakub Chudziak (Filip Lemańczyk) – zawodnik testowany, Marcin Trojanowski (65′ Igor Galiński), Dominik Majer


Proudly made by