Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – MKS Władysławowo 6:1 (2:1)

Rezerwy Chojniczanki się nie zatrzymują i do tego maszyna trenera Piotra Kieruzela wrzuca jeszcze wyższy bieg. Nasz drugi zespół pokonał MKS Władysławowo 6:1 i jest to już dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Chojniczanka II jest wiceliderem pomorskiej IV Ligi (Wikęd Luzino ma jeden mecz rozegrany więcej)

To był nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Nareszcie okazaliśmy się skuteczni. Cieszy dyspozycja zawodników grających dotychczas w mniejszym wymiarze czasowym, co świadczy o głębi składu. Kolejny raz budująca jest postawa młodych zawodników schodzących z pierwszego zespołu, to jak potrafią wkomponować się w nasz zespół oraz reakcje zawodników drugiego zespołu. W różnych kompilacjach osobowych potrafimy tworzyć jedność i zgrany zespół. Dobre przetarcie po długiej kontuzji zanotował Błyszko, a to jest również rola drugiego zespołu, aby umożliwiać takim zawodnikom powrót do pełnej dyspozycji. Zwycięstwo dedykujemy Kacprowi Madejowi, który w tygodniu nabawił się poważnej kontuzji, wykluczającej go z gry na dłuższy czas. Zespół bardzo mocno go wspiera w trudnych chwilach i z całych sił dopinguje do jak najszybszego powrotu. Madi, jesteśmy z Tobą – komentuje trener Piotr Kieruzel.

9. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – MKS WŁADYSŁAWOWO 6:1 (2:1)
1-0 – Mateusz Koniuszy (24′ – asysta: Szymon Zimnicki)
1-1 – gol dla rywala (32′)
2-1 – Marcin Trojanowski (39′ – z rzutu karnego)
3-1 – Jeremiasz Grela (62′ – asysta: Antoni Prałat)
4-1 – Szymon Galikowski (70′ – asysta: Jeremiasz Grela)
5-1 – Jeremiasz Grela (78′)
6-1 – Jeremiasz Grela (89′ – asysta: Szymon Galikowski)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Rafał Majtyka, Wojciech Błyszko (60′ Mateusz Kołtonowski), Jędrzej Osowski – Czesław Raburski, Konrad Formela (74′ Filip Pawlak), Szymon Galikowski, Szymon Zimnicki (81′ Tomasz Lipiński) – Marcin Trojanowski (70′ Kacper Korczyc), Antoni Prałat, Mateusz Koniuszy (60′ Jeremiasz Grela)

Proudly made by