Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Orkan Rumia 7:0 (5:0)

Wysoka wygrana drugiej drużyny Chojniczanki w rozgrywkach IV Ligi. W pierwszej kolejce grupy spadkowej, zespół trenera Piotra Kieruzela pokonał Orkan Rumia 7:0.

 

Cieszy okazałe zwycięstwo i zaangażowanie zespołu, które widzieliśmy w tym pojedynku. Nie ma co ukrywać, przeciwnik był o co najmniej jedną klasę niżej, zwłaszcza, że dysponowaliśmy posiłkami z pierwszego zespołu. Cel został zrealizowany. Cieszy, że zagraliśmy na zero z tyłu i stworzyliśmy mnóstwo sytuacji. Mogliśmy jeszcze podwyższyć ten wynik – mówił po meczu trener Piotr Kieruzel.

1. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP (GR. SPADKOWA): CHOJNICZANKA II – ORKAN RUMIA 7:0 (5:0)
1:0 (6') – Marcin Trojanowski (asysta: Mateusz Cegiełka)
2:0 (29') – Marcin Trojanowski (asysta: Daniel Ściślak)
3:0 (33') – Adam Stefański (asysta: Marcin Trojanowski)
4:0 (34') – Jeremiasz Grela (asysta: Daniel Ściślak)
5:0 (44') – Marcin Trojanowski (z rzutu karnego)
6:0 (51') – Adam Stefański (bez asysty)
7:0 (87') – Bartłomiej Gajda (asysta: Mateusz Kołtonowski)

Chojniczanka II zagrała w składzie: Szymon Lewandowski – Rafał Majtyka, Mateusz Bartosiak, Kacper Kasperowicz (46' Jędrzej Osowski) – Mateusz Koniuszy (59' Krystian Ryfa), Mateusz Cegiełka (46' Bartłomiej Gajda), Daniel Ściślak (46' Szymon Galikowski), Adam Stefański, Konrad Formela, Marcin Trojanowski (46' Mateusz Kołtonowski) – Jeremiasz Grela

Następny mecz zaplanowany został na sobotę 23 kwietnia. Chojniczanka II zagra na wyjeździe ze Spartą Sycewice.

Proudly made by